Pronađeno: 11-11 / 11 radova

Autori: Katic Jelena M

>> Prikaži sve rezultate

>> Sve godine

  • 1
  • 2
Naslov Piunikhin-Salamon-Schwarz isomorphisms for Lagrangian intersections (Article)
Autori Katic Jelena M Milinkovic Darko Z 
Info DIFFERENTIAL GEOMETRY AND ITS APPLICATIONS, (2005), vol. 22 br. 2, str. 215-227
Ispravka Web of Science   Članak   Elečas   Rang časopisa   Citati: Web of Science   Scopus  
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
gmail sharing button
copy sharing button
  • 1
  • 2
>> Sve godine

Ispis zapisa u formatu:TXT | BibTeX